אודות RMCM
שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן

מוניטין של איכות וחדשנות בפתרונות תוכן לשיווק דיגיטלי

מקצועני שיווק ותוכן עם מוניטין של איכות וחדשנות, ידע וניסיון - יועצים, מאפיינים, תחקירנים, כותבים ועורכים. לכל פרויקט שיווק דיגיטלי מותאם צוות אופטימלי עפ”י מאפייני הפעילות והתוכן הנדרש

שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן (Content Marketing) היא האסטרטגיה האפקטיבית ביותר בעידן הדיגיטלי – יותר תוצאות, פחות הוצאות.
אנו מפעילים ומנהלים עבור לקוחותינו יועצים, מאפיינים, תחקירנים, כותבים ועורכים. לכל פרויקט שיווק דיגיטלי מותאם צוות אופטימלי עפ”י מאפייני הפעילות והתוכן הנדרש.

מומחיות: להפוך את התוכן שלך לנכס מניב

בכל פרויקט – החל בתכנון והקמה של מערך ‘קונטנט מרקטינג’ מודולרי, ועד להפקת פריטי התוכן השיווקי לערוצים השונים – אנו מביאים לידי ביטוי מומחיות רב-תחומית שעושה את ההבדל:

 
אינפוגרפיקה - שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן
המומחיות שלנוהיכולות שלנוהיתרון שלך
תוכןכל סוגי התוכן, כל הפורמטים, כל הפלטפורמות.One-Stop-Shop לתוכן השיווקי.
שיווקהבנה יסודית (ומהירה) של אתגרי השיווק: שימור, טיפוח ורכש לקוחות.פתרונות, שירותים ותוצרים מדויקים.
דיגיטלמיצוי עוצמות ותכונות מתקדמות של ערוצי התוכן.אפקט מירבי מול כל קהלי המטרה.
לוגיסטיקהייעול תהליכי שיווק & תוכן באמצעות כלים ושיטות לניהול, שליטה ובקרה.מענה ישים, נוח לתפעול וחסכוני.
טכנולוגיהדיאלוג מקצועי יעיל וידידותי עם צוותי פיתוח, יישום ו-וובמאסטר.גמישות מירבית לדרישות ייחודיות.

מקצועיות: לספק תוצרים שעומדים במבחן

תצוגות התוכן הדיגיטלי שעושות בשבילך את העבודה באתרים, רשתות חברתיות וערוצי תוכן אחרים, הן הקצה הגלוי של מערך מורכב של החלטות, תהליכים, משימות ופרטי פרטים שפועל באופן שוטף.
אפילו התוצר הבסיסי ביותר נדרש לעמוד במבחן איכות הכולל מחקר ותחקיר, רעיונאות וקונספט, כתיבה, עיצוב, עריכה, הפקה, קידום והפצה. זאת המקצועיות שלנו.

  • פתרונות Content Marketing מודולריים, מעשיים וישימים המותאמים לצרכים, לדרישות ולמשאבים של הלקוח בראייה כוללת וארוכת טווח.
  • תוכן רלוונטי איכותי ומוקפד שזוכה לחשיפה מוגברת ולהיענות גבוהה ויוצר ללקוח יתרון תחרותי.

ניסיון: ערוכים לכל אתגר שיווקי בכל זירה תחרותית

  • תאגידים, חברות ועסקים בזירות B2C ו-B2B.
  • תקשורת, בנקאות ופיננסים, ביטוח, פנסיה, מוצרי צריכה, מזון, בריאות ורפואה, היי-טק, רכב, תיירות, תעשייה, חקלאות, מדיה ועוד.
  • אסטרטגיות דיגיטל, אפיון פונקציונלי וארכיטקטורה של אתרים ומערכות מידע ותוכן, קונספט קריאטיבי ותמהיל ערוצים, פיתוח והפקה של תכנים שיווקיים, ניהול שוטף של ערוצי תוכן.
  • שווקים מקומיים ושווקים בינלאומיים (מבחר שפות).
  • מידע שיווקי, מידע מקצועי, מידע צרכני, הסברה, הדרכה, מאמרים, כתבות, וידאו, מצגות, תשדירים, אינפוגרפיקה, סטטוסים וציוצים ועוד תוצרי תוכן.
  • אתרי אינטרנט, אפליקציות, רשתות חברתיות, מדיה חברתית, דיוור ישיר, פרסום, קידום, מערכות מדידה ועוד.

חדשנות: להצליח בעולם שמשתנה בלי הפסקה

שינוי הוא מצב קבוע במרחב הדיגיטלי. כדי לעמוד בקצב, להיות תמיד בתמונה ולספק לכל לקוח תוצרים שעומדים גם במבחן הזמן, צריך להבין היום את המגמות של מחר. לעקוב, ללמוד, לפענח וליישם לפני כולם. זה המוניטין שלנו.

אנו מייצגים היסטוריה של חדשנות שנמשכת גם היום – פתרונות פורצי דרך, מתודולוגיות שהופכות לסטנדרט מקצועי, תוצרי תוכן ייחודיים שהופכים למודל.
לאורך הדרך צברנו גם פרסים יוקרתיים ושבחים במדיה המקצועית.

תוצאות: מחויבות להשגת יעדים בטווח קצר וארוך

קשרי לקוחות הנמשכים לאורך זמן מעידים יותר מכל על שביעות רצון ואמון מקצועי המבוססים על הישגים והצלחה. זאת ההוכחה הטובה ביותר לאפקטיביות של פתרונות שיווק דיגיטלי – לקוחות מרוצים.

כל פרויקט וכל משימה שאנו מבצעים עבור לקוחותינו מתוכננים, נבחנים ויוצאים לפועל בהתייחס למכלול יעדי השיווק של הלקוח, והם כוללים מדדי הצלחה והמלצות למעקב, מדידה וניתוח תוצאות בזמן אמת.